
Monster Door 167/43 használt twintip kite deszka
2022-07-22
Rrd Style 138/41 használt twintip kite deszka
2022-08-08Rrd Evo Tourer Convertible Y26 felfújható windsup deszka – használt
239 000 Ft
Az igazi allround felfújható sup deszka, ami windszörf deszkává alakítható. Aki egyszerre szeretne supolni, vagy szelesebb időben gyakorolni a windsurf-özést, akkor ez a deszka az ő választása.
Az Rrd Evo Tourer Convertible Y26 használt felfújható windsup deszka, egy kitűnő állapotban lévő, egyszer használt sup deszka, hibátlan állapotban.
Az igazi allround felfújható windsup deszka, ami windszörf deszkává alakítható.
Aki egyszerre szeretne supolni, vagy szelesebb időben gyakorolni a windsurf-özést, akkor ez a deszka az ő választása. Gyors, stabil és sokoldalú deszka.
Gyerekeknek, családosoknak is ideális választás. Sup-ként használhatód, de szeles időben gyorsan átszerelhető windsurf deszkává és a hozzá való, sup sail set-tel gyorsan átszerelhető egy gyakorló windsurf-é. Gyerekek imádni fogják, ugyanakkor supolás közben egy egész családot is elvisz a hátán.
Hozzájáró tartozékok: Tourer szkeg, Két irányú pumpa, Vízhatlan kistáska, Floating safety device chamber és javító készlet.
A szkeg egy új tourer szkeg, mely alakja révén kevésbé akad bele a hínárba. Egy új fajta két irányú pumpa jár hozzá, mellyel ki is lehet szívni a levegőt, így csomagolásnál még kisebbre össze lehet tenni. Ezen kivül a deszkához tartozik egy vízhatlan RRD kis táska, melyben a kulcsot, telefon és egyéb dolgokat lehet tárolni biztonságosan, illetve egy floating device is jár hozzá, mely megment minket az elsüllyedéskor.
Méret: 12”X33”X6″/340L
Szuper könnyű sup deszka, és gyorsan, könnyen összerakható.
Az evező nem tartozik hozzá a szetthez, de adunk hozzá egy sup táskát, szkeget, pumpát és javító készletet. Evezőt webshopunkban tudsz hozzá választani a legkülönfélébb típusokból, karbon, üvegszál, műanyag és aluminium anyagokból szédszedhető, egyrészes illetve fix evezők közül a profibbaknak.
Bármilyen kérdésed lenne felfújható sup deszkáinkkal kapcsolatba, keress minket nyugodtan az info@kiteline.hu email címen vagy hívj telefonon a +36 70 453 2414 vagy +36 70 453 2410 telefonon számon.
Minden sup deszkára, evezőre és kiegészítőnkre két éves gyári garanciát vállalunk, illetve azon túl a szervízelésben is segítünk neked.
Aki nálunk vásárol új sup deszkát, az továbbra is ingyen vehet rész sup túráinkon!
Sup deszkáink az olasz RRD (Roberto Ricci Designs) által gyártott prémium sup deszkákkal foglalkozik. A cég közel 30 éves tapasztalattal rendelkezik windszörf, kite, sup, surf, neoprén ruha és ezek kiegészítőinek fejlesztésében több világbajnokot kinevelve. Az RRD már a világon mindenhol ismert és egyedi dízájnjának köszönhetően is kiemelkedik verseny társai közül. Aki az RRD márkát választja, az egy életstílust is választ magának.
Használt felfújható windsup deszka további információ:
Kiteline Sup Alert Facebook csoport
Kapcsolódó bejegyzések
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Kapcsolódó termékek
-
Rrd Obsession MKVI használt kite ernyő – 9m²
100 000 Ft90 000 Ft -
Rrd Emotion MK3 használt kite ernyő – 17m²
260 000 Ft -
Rrd Vision MKII 7m² red-white kis sérüléssel használt kite ernyő
90 000 Ft65 000 Ft
Értékelések
Még nincsenek értékelések.